Prvotřídní výrobce a dodavatel okenních parapetů

Interiérové dveře Aluris

Interiérové dveře ALURIS jsou vyráběny ze dřeva a kompozitních materiálů při využití nejmodernějších technologií, jak z hlediska materiálů, tak i výroby. Použité materiály jako dřevo, dřevitá vlákna a kompozitní plasty jsou citlivé k životnímu prostředí, plně recyklovatelné a současně dovolují vytvářet zajímavý a elegantní design pro doplnění interiéru i exteriéru.

Kapacita výroby, přesahující počet 5.000 ks denně zabezpečuje příznivou cenovou relaci a vysokou kvalitu našich dřevěných dveří. Dveře jsou vlhkuvzdorné, rozměrově stálé, nárazu vzdorné v domácích podmínkách, splňují požární atest B1 dle DIN 4102 (těžko hořlavý materiál), jsou lehce omyvatelné, nenáročné na údržbu. Navíc vám garantujeme 5 let na výrobní vady.

Na objednávku je k našim dveřím možné dodat zvukoizolační vložkou do 36dB. Můžete si také přiobjednat ohnivzdornou vložku, která odolá požáru po dobu 30 minut.


typová řada interiérových dveří Aluris

Výrobní program dveří ALURIS nabízí 6 základních modelů interiérových dveří v 8 dekorech v provedení: plné dveře a dveře s rámem pro zasklení.

Dveře jsou dodávány buďto samostatně jako křídlo s kováním, nebo v balení jako křídlo + kování + rám zárubně a obložení zárubně, včetně zámku a těsnění.

Konstrukce interiérových dveří Aluris

Rám dveří Aluris je vyroben z masívního dřevěného hranolu 40 x 40 mm. Na spodní hraně je hranol zesílen na výšku 120 mm pro případné rozměrové úpravy dveří. Dveře je tak možné seříznout ze základní výšky 2030 mm až na 1950 mm. Výplň je z dřevovláknité voštiny, opláštění z tepelně formovaného kompozitního plastu. Povrchová dekorativní folie je z PVC v 6 dekorech dřeva, bílé a krémové barvy se strukturou dřeva.

Rám zárubně a obložky spojují masívní dřevo a plastový kompozitní materiál. Dekor povrchu rámu je sladěn s dekorem dveří.

Technické specifikace dveří Aluris


Dekory dveří:

Katalog interiérových dveří Aluris

Katalog interiérových dveří Aluris ve formátu PDF (velikost 2 MB).

Modelové řady

Rozměry a nákresy: